Siz Halınızı Hala Yıkatmadınız Mı?

Halılar evlerin en önemli dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Ayrıca dekorasyonu tamamlayıcı özelliği de bulunmaktadır. Bundan dolayı düzenli olarak da yıkanması ve temizlenmesi gerekir.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak tüm halı çeşitlerini özene yıkıyor ve size teslim ediyoruz. Halıların fabrikamızda modern yıkama üniteleri içerisinde yıkanmaktadır.Beylikdüzü halı yıkama hizmetimiz garanti kapsamı içerisinde size sunulmaktadır. Bundan dolayı güven içerisinde yararlanabilirsiniz.

Halımı Düzenli Siliyor Ve Süpürüyorum, Yıkatmama Gerek Var Mı?

Tüm halı çeşitleri içerisinde toz tutar. Siz ne kadar silseniz de toz tabakası halınızın dokusuna iner ve orada kalır. Ayrıca süpürmeniz ile de yüzeysel temizlik yapmış olursunuz. Süpürge halının üzerinde olan tozlardan kurtulmanıza olanak sağlar. Ancak derine inen toz orada kaldığından görsel olarak halınızı kirli gösterecektir. Bundan dolayı yıkanması gerekir.

Halılarınızı el değmeden teknolojik makineler yardımı ile yıkıyoruz. Halı yıkama için 3 tane aşamamız bulunmaktadır. İlk aşamamız tozdan arındırma departmanıdır. Bu departman halınızın içerisinde yer alan toz tabakasını temizler. Daha sonra yıkama bölüme alınan halınız modern yıkama üniteleri içerisinde yerleştirilir ve yıkamaya bırakılır. Yıkama aşamasında halınıza zarar gelmemesi için özel doğal şampuanlar tercih edilir.

Beylikdüzü halı yıkama firması olarak;

  • Müşteri memnuniyetine önem verilir.
  • Halılarınız profesyonel ve alanında uzman kişiler tarafından yıkanır.
  • Halılarınız özel ambalajlarında adresinize teslim edilir.
  • Kurumsal hizmet sunulur.

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası olarak size en iyi hizmet sunmak ve sektör içerisinde başarımızı arttırmak için memnuniyetinize önem veriyoruz. Tüm halı modellerinizi özenle yıkıyor en kısa süre içerisinde size teslim ediyoruz. Görsel olarak temizli fark edebilir ve halınızın canlılığını gözlerinizle görebilirsiniz.

Müşteri Görüşü Bildirme Bölümü