Yıkama tesisimiz İstanbul anadolu yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında bulunmaktadır.  Her iki tesisimizde son derece modern ve profesyonel  aynı zamanda  planlı ve projeli bir şekilde kurulmuştur.

Otomatik Halı Yıkama Makinelerimiz;

otomatik_hali_yikama

Otomatik halı yıkama makinesine sürülen halılar aynı zamanda manuel olarak testten geçmektedir.  Makineye sürülen halı önce ıslatma çeşmelerinden gelen suyla ıslatılmaktadır.

Otomatik bant yardımı ile ilerleyen halı fırçalara (6 adet 45 cm ) geldiğinde otomatik olarak şampuan ile sağlı sollu olarak fırçalanır. Bu arada manuel kontrolleri sağlanırken görülen leke olursa lekenin cinsine göre özel leke çıkartıcı yardımı ile halılarınız lekelerinden arındırılır.

6 adet fırçadan geçen halı sırasıyla arkadaki 2.30 cm çapındaki silindir fırçaya geldiğinde halının üzerindeki kıl tüy vb. yabancı maddeler alınarak ilerleyen halı arkadaki kapalı durulama bölümüne doğru ilerler.

7 adet basınçlı su çeşmesinden gelen su ile durulanır bu bölümden geçen halı olası köpük kaçırmalara karşı 30 cm çapındaki gelberi fırçasıyla sağa sola iterek köpükten arındırmış olur, gelberiden çıkan halı otomatik olarak rulo yapılıp insan gücü kullanılmadan özel yapım tekne arabalarla sıkma bölümüne geçer. Halı yıkama tavsiyesi için doğru adres.

Otomatik Halı Yıkamada Makinelerimizde kullandığımız Maddeler;

Domestoshaliykama