AVRUPA YAKASI halı yıkama

Avrupa yakası halı yıkama

Avrupa Yakası halı yıkama : Tüm İstanbul’un belirli bir bölgesinde başlatmış olduğumuz çalışmalarımızı, tüm Avrupa Yakası halı yıkama hizmeti ve tüm İstanbul Semtleri olarak sürdürmekteyiz.

Avrupa Yakası halı yıkama konusunda Cihan halı yıkama kuruluşu olarak sektörümüzün lideri vazgeçilmez ismi halindeyiz. Bizim tek bir defa çalışan Avrupa Yakası halı yıkama müşteri sayımız çok düşüktür. Genellikle bizi bir defa tercih eden Avrupa Yakası halı yıkama müşterilerimiz tekrar tekrar çalışma alıp, hizmetimizden yararlanmıştır.

Bunun başlıca nedenlerini söyleyecek olursak; hızlı çalışmalarımız, profesyonel kadromuz, titiz ve temiz halı amaçlı çalışmalar yapmamız ve güler yüzümüz ile birlikte vazgeçilmez müşteri memnuniyeti amacımızdır.

En büyük olma yolunda ilerlerken tüm bu faktörlerle birlikte müşterimizin bizim yanımızda oluşu ve sürekli olarak bizi tercih kılması bizim en büyük yardımcımız olmuştur. Sizlere kısaca yaptıklarımızı biraz daha detaylı açıklayalım.

Yaptığımız çalışmaların daha hızlı olması açısından servis araç sayımızı olması gereken miktarın üstünde tutuyoruz. Bu da teslimat süresini hızlandırıyor.

Ayrıca aramıza sürekli alımda bulunduğumuz profesyonel çalışma arkadaşlarıyla daha güçlü ve daha dinamik bir ekiple daha hızlı bir hizmet veriyoruz.

Çalışma saatleri dışında personelimiz sadece işiyle ilgilenerek işini en iyi şekilde yapıyor. Özel olarak kullandığımız şampuanlar sayesinde daha temiz halılar, ek olarak kullandığımız ilaçlama sistemi sayesinde sıfır bakterili halılar elde etmiş oluyorsunuz.

Bizimle hala çalışmamış iseniz ve kalitemiz hakkında hala bir tecrübeye sahip değilseniz, hemen bizimle iletişime geçip bir çalışma alabilirsiniz.

Avrupa Servisi : 0212 544 36 75

Anadolu Yakası Yıkama ve Tamir Hizmetlerimiz

Halı yıkama| Halıfleks yıkama | Koltuk yıkama | Yorgan yıkama | Battaniye yıkama | Overlok Tamiri | Halı Kenarı tamiri | Halı lekesi yıkama | Halı lekesi çıkarma

Müşteri Görüşü Bildirme Bölümü